Välkommen till klass 4C


Mobilförbud på skolan. 
Ledningen har beslutat att det ska vara mobilförbud på skolan från och med skolstarten vårterminen -16. Även detta utskick finns att läsa längst ner på sidan. 



Klass 4C



Tack för ett fint läsår, vi önskar alla en
GLAD SOMMAR! 

Vi ses igen den 16 augusti kl. 9.00  

Personal:
Ma: Lennie Stranne
SO: 
Heléne Wedbäck Månsson
Id: 
Henrik Kronholm
En, Sv, Bl: Veronica Johansson
NO: Eva-Lotta Björnsdotter
Sl (textil): Nadine Perriere Jensunger
Sl (trä & metall): Tintin Jensunger
Mu: Branislava Jovic


Mailadresser:
lennie.stranne@malmo.se
helene.wedback-mansson@malmo.se
henrik.kronholm@malmo.se
veronica.johansson2@malmo.se
eva.bjornsdotter-linde@malmo.se
nadine.perriere-jensunger@malmo.se
tintin.jensunger@malmo.se
branislava.jovic@malmo.se


Aktuellt 


Ċ
Lennie Stranne,
28 dec. 2015 10:32
ĉ
Lennie Stranne,
4 juni 2018 02:01
Ċ
Lennie Stranne,
16 nov. 2017 06:56
Ċ
Lennie Stranne,
21 aug. 2017 07:24